Příjem limitů končí:Sobota 19.12.2015, 22:00:00.
Zednářské dekorace Velké Británie
York 1956 - Order of Merit, Sign.L.Simpson & Comp., zlacený bronz 32x32 mm se závěsem a nákrční stuhou