Příjem limitů končí:Sobota 19.12.2015, 22:00:00.
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
AR odznak na 40 let pobočky 1961 / 2001 - český lev, opis, Sign.JK, Punc., Ag 18 mm s jehlicí, 2.645g R!