Sobota 16.4.2016, 20:00:00.
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Prostějov 1864 - postavy světců, opis / morav. orlice a opis, Nesign., cín 28 mm, pův.ouško odstraněno, patina, nevhodně lakováno