Příjem limitů končí:Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Ludvík XV. (1715 - 1774), 1731 Portrét zprava, opis / slunce a roj včel nad krajinou opis a nápis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm, 7,6 g_n.hr.