Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Uhry
Jan Horský - otevření Lonjskodolinské železnice, 1897 Lokomotiva zprava, maďarský nápis a opis / most, chorvatský nápis a opis, Sign.JC, Punc. Ag 40 mm, 29,88 g, Ho.7347, Haus.2507_R!