Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Ing.Eduard Polívka - P.F.1958 Stojící Sv.Václav, opis / 3řádkový nápis a vavřínová snítka, Sign.Špánek, Nepunc., Ag 24 mm (lesklá), 3,5 g_R!