Příjem limitů končí:Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Lurdy
Poutní medailka z poč. 20.stol., Panna Maria / výjev zjevení Sign.AP-Karo, Alpaka 11x15 mm, 0,97 g, 11x17 mm, 1,36 g _orig.raž.ouško celk.2 ks