Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Replika Šlikovského tolaru 1525 s tit.Ludvíka I., 1974 Sign., Značka R74, Nepunc., Punc.700, Ag 40 mm, 29 g