Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Dánsko
H.C.Andersen - na 200.výr.narození 1805 - 2005 Portrét zprava, opis / cestující v dostavníku, 2řádk.nápis Sign.JR, Punc.925, Ag 36 mm, 27.09 g