Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Evropská unie
Francie - SRN - R.Schuman a K.Adenauer - 1975 Dvouportrét mírně zleva, opis / "E" ve věnci, opis Nesign., Punc.925, Ag 40 mm, 22.99 g