Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - mistrovství světa v kopané 1974, Deutschland 1993 Tři fotbalisté, opis / velký znak se znaky zemí, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19.84 g