Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Anna Iwanovna (carevna), b.l. (cca 1990) Poprsí carevny čelně / korunovaný arský orel Punc.999, Ag 40 mm, 19.82 g