ČNS Šumperk, 76. aukce

Z.Kolářský - 10 let pobočky

Položka 2134
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 850 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Cheb - pobočka ČNS

Z.Kolářský - 10 let pobočky, 1979#Ag Hlava V.Klímy zpředu, mince, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Punc., Ag 40 mm, 59,10 g, BK.15/5, nákl.85 ks