Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti, b.l. (1994) Dlaň s žetonem s číslem "75", opis / kopie denáru Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 9.2 g, FM.A1/36