Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Kříž Václav, 1830 - 1887
Národní jednota severočeská - Práci a zásluze, b.l.#Br Alegorie, opis / nápis v kartuši a lipovém věnci, Nesign., Punc., Bonz 51 mm_tém.