Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Praha - medaile českoslovanské národopisné výstavy
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze, b.l. Částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP Nepunc., Ag 28 mm, 2.88 g, NL.1952/17