Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Česká Republika
Nesign. - O poklad Anežky české - česká televize, b.l. Portrét mírně zleva, opis / znak České televize Punc.925, Ag 30 mm, 15.68 g_tém.