Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Německo - BRD
Jimmy Carter - medaile ke zvolení 39.prezidentem 1976 Potrrét mírně zleva, opis / znak USA, opis Nesign., Punc.1000, Pozlac.Ag 40 mm, 24.39 g