ČNS Šumperk, 78. aukce

Petr I. - medaile Za dobytí Narvy 9.8.1704

Položka 4027
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Rusko

Petr I. - medaile Za dobytí Narvy 9.8.1704 Portrét zprava, opis / bitevní scéna, nápis v úseči, opis Nesign., Sn 51 mm, 46.9 g, Čep.14_na hraně značeno K (kopie)