Příjem limitů končí:Pátek 10.11.2017, 20:00:00.
Slovensko
Nesign. - 5.výročí společnosti J&T, 1999 Na globu 3řádk.nápis a logo firmy / velké logo firmy, vročení Punc. Ag 39 mm, 32.4 g