Příjem limitů končí:Pátek 10.11.2017, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - morová epidemie v Evropě 1347 - 1350, b.l. Vyobrazení pohřbu nakažených morem / 6řádk.něm.nápis Punc.na hraně 925, Ag 45 mm, 40.6 g