Příjem limitů končí:Pátek 10.11.2017, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Eagle 1936 - poslední plachetnice světa, b.l. Plachetnice, opis / pohled na zeměkouli, opis Punc.999, Ag 40 mm, 30.9 g