Příjem limitů končí:Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Kutná Hora
Muzeum Kutná Hora - pamětní groš, b.l. Koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc., Ag 900, 28 mm, 6.5 g_2 ks