Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Církevní medaile nesignované - křestní
Poprsí Krista zleva / Sv.Jan křtí Krista, nad nimi Duch svatý v podobě holubice, dvojitý německý opis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm, 9.1 g, Gr.1401