Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Církevní medaile signované - svatební
C.Maler - kněz mezi manželským párem, opis / pod Božím okem sepjaté ruce převýšené korunou, opis, Sign., C.M., Pozlac.Ag 42,5 mm 21.78 g_R!