Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814 -1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého, 1829 (4660) Sv.Jan částečně zleva / 6řádk.nápis nad věncem Nesign., Nepunc., Ag 27 mm, 8,73 g, Do.4660, Gr.62, Přib.575a