Příjem limitů končí:Sobota 18.5.2019, 20:00:00.
Střelecké medaile a odznaky
Olomouc - II. moravské zemské střelby 1884 Moravská orlice / 5řádk.nápis, Sign.J.Ch., Punc. Ag 32 mm, 18,31 g