Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2020, 20:00:00.
Sign. I I. K - 150 let první rakouské spořitelny 1819 - 1969 Budova spořitelny se včelou ve věnci / 5řádk.nápis Punc.900, Ag 40 mm, 25,10 g