Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2020, 20:00:00.
Čechy, Keltové - Bójové, 1.stol. př.Kr.
Dobová suberátní napodobenina mušlového statéru se zbytky původního pozlacení, 3.544 g, 15 mm, jako Kos.49_RR!