Pátek 8.5.2020, 20:00:00.
Arcivévoda František Salvator a Aricvév.Marie Valérie
A.Scharff - medaile na svatbu v Ischlu, 31.VII.1890#Ag Dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., Punc., Ag 43 mm, 39,76 g, Ho.4017, Haus.408