Pátek 8.5.2020, 20:00:00.
Coudenhove - Kalegri Johannes Evangelist Virgilo, 1893 - 1965
A.Hartig - portrét místodržícího v Čechách zprava, opis / rodový znak pod hraběcí korunou, opis 1917, Sign., Punc Ag 44 m,, 31, 78 g _dr.hr.v rev. R! tém.