Úterý 16.11.2021, 20:00:00.
Církevní medaile signované - svatební
J.J.Neuss (1770-1847) - svatební medaile b.l. (cca 1830) Muž a žena si podávají ruce pod dvěma stromy, něm.opis / Zápalná oběť na oltáři, něm.opis, Sign., Sn 33,5 mm_tém.