Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Německo - Köln am Rhein
Medaile k 680.výr. katedrály 1248 - 1928 pohled na katedrálu, opis, vročení / polopostava stavitele, opis Sign.CO (C.Oertel), Punc.900, Ag 36 mm, 24,88 g