Příjem limitů končí:Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Johann Wolfgang Goethe, b.l., poprsí zleva, opis / budova, opis, Punc.999 Ag 30 mm, 8,48 g