Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Vídeňské Nové Město - spolek chovatelů ptactva a drůbeže - Za zásluhy 1898, 2řádk.nápis ve věnci, opis / korunovaný městský znak v ozdobné kartuši, Sign.Christlbauer, Punc.2x na hraně, Ag 40 mm, 21,51 g_tém.