Příjem limitů končí:Pondělí 14.11.2022, 20:00:00.
Kremnica
Výstava mincí - napodobenina dukátu Zikmunda, 1980 Stojící Sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis Nesign., Nepunc., Ag 21 mm, 2,35 g