ČNS Šumperk, 91. aukce

Nesign. - Memmingen - medaile na 350. výročí pobytu vévody

Položka 525
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Docílená cena: 22 000 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Nesign. - Memmingen - medaile na 350. výročí pobytu vévody ve městě 1630 - 1980, poprsí čelně mírně zprava, opis / znak města, historické budovy, vročení, opis, Punc.900, Au 35 mm, 14,912 g

Zachovalost: proof