Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Zirndorf - medaile na 300 let bitvy u Alten Veste 3.9.1632 - 1982 Poprsí vévody a Gustava II.Adolfa proti sobě, opis / znak města s válečnými atributy, opis, Sign.TC, Punc.1000, Ag 40 mm, 27,735 g čís.49 na hraně_R!