Úterý 5.12.2023, 20:00:00.
Střelecké medaile a odznaky
Německo - Cüstrin - provinční spolkové střelby 1.8.1925 Poprsí Friedricha II. zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign.Oertel Berlin, Punc.990, Ag 35 mm, 16,32 g_orig.ouško