ČNS Šumperk, 93. aukce - DODRAŽBA

Obchodní a živnostenská komora v Praze

Položka 1948
Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Pondělí 20.5.2024, 20:00:00.

Myslbek J.V. a Stehlík J.

Obchodní a živnostenská komora v Praze, b.l.#Ag Poprsí Merkura zprava, opis / Dětská postava drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., Punc. Ag 50 mm, 61,95 g