ČNS Šumperk, 93. aukce - DODRAŽBA

Menší peníz na korunovaci v Bratislavě

Položka 555
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pondělí 20.5.2024, 20:00:00.

Marie Ludovica, manželka Františka II.

Menší peníz na korunovaci v Bratislavě, 7.IX.1808 Koruna, 6-řádkový nápis / lilie, opis, Nesign., Nepunc., Ag 20 mm, 2,21 g, M.2361, H.3402, Nov.XVII/U-3b

Zachovalost: tém.0/0