Pátek 22.11.2024, 20:00:00.
Zbývající čas: 0dní 18h 4m 7s
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - Na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 Poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag 500/1000, 28 mm, 13,86 g