ČNS Šumperk, 94. aukce

250.výročí narození W.A.Mozarta

Položka 2216
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 800 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 0h 38m 52s

Zeman Karel, 1949 -

250.výročí narození W.A.Mozarta, 1756 - 2006 Oválný medailon s portrétem, kolem hudební nástroje, opis / stavovské divadlo, opis, Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g

Zachovalost: proof