ČNS Šumperk, 94. aukce

Banskoštiavnický pamětní groš

Položka 2217
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 120 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 2h 32m 42s

Banská Štiavnica

Banskoštiavnický pamětní groš, b.l. Horník na čelbě, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., Ag 987/1000, 28 mm, 4.8 g