ČNS Šumperk, 94. aukce

Šmakal - Krajinská výstava 1899 - Zásluze

Položka 2224
Vyvolávací cena: 600 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 2h 37m 31s

Červený Kostelec

Šmakal - Krajinská výstava 1899 - Zásluze Kovadlina, pluh, kotva ve věnci / znak města, opis Sign., Punc., Ag 43 mm, 39.46 g_dr.hry