ČNS Šumperk, 94. aukce

Dušek - na rozpad státu 1.1.1993 Portrét TGM

Položka 2272
Vyvolávací cena: 220 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 2h 33m 16s

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Dušek - na rozpad státu 1.1.1993 Portrét TGM, datum, česká verze Sign., Sn kompozice zlacená 36 mm, Nov.01.223a_orig.stuha

Zachovalost: 1/1/1