ČNS Šumperk, 94. aukce

Nesign. - edice "Dobývání vesmíru"

Položka 2317
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 0h 38m 57s

Německo - BRD

Nesign. - edice "Dobývání vesmíru", Soyuz 1, b.l. V.Komarov, opis / kosmický koráb, opis, Punc.925 Ag 45 mm, 24,92 g_certifikát č.25

Zachovalost: proof