Pátek 22.11.2024, 20:00:00.
Zbývající čas: 0dní 9h 40m 43s
Církevní medaile signované - křestní
L.Zimpel - Sv.Jan křtí Krista, nad nimi Duch svatý v podobě holubice, krajina se stromy, písmo / Putti drží kartuš, dvojitý něm.opis, Sign., Ag 39 mm, 24,42 g, Gr.1424