ČNS Šumperk, 94. aukce

Teplice - arc.Frant.Ferdinand

Položka 686
Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Pátek 22.11.2024, 20:00:00.

Zbývající čas: 29dní 2h 45m 13s

Střelecké medaile a odznaky

Teplice - arc.Frant.Ferdinand, III.zemské střelby 1907 Poprsí čelně, opis / střelec s puškou a praporem, 9řádk.nápis Sign.CH, Punc., Patin.Ag 38 mm, 25,28 g_dr.hr.