Příjem limitů končí:Pátek 15.11.2024, 12:00:00.
Zbývající čas: 14dní 2h 30m 19s
Ferdinand II.
Medaile - portrét panovníka a manželky Eleonory, b.l., pozlaceno, 53 mm, nesign.